ارسال کالا با کمترین هزینه به سراسر کشور از تهران . تماس بگیرید: 02166475341 - 02166962067

موتور برقجامکو صنعت با بیشترین تنوع در زمینه واردات و پخش موتور برق، موتور برق بنزینی، موتور برق دیزلی و موتور برق گازسوز، موتور برق دوگانه سوز، موتور برق کیفی و موتور برق صنعتی، موتور برق بی صدا ، موتور برق تک فاز، سه فاز که ساخت کشورهای ژاپن، ایتالیا، کره جنوبی ،استرالیا، انگلیس ، کانادا ویتنام ، ترکیه، چین،  و ایران را دارا می باشد.

موتور برق، قیمت موتور برق، موتور برق سه فاز، موتور برق صنعتی ، موتور برق تک فاز، فروش موتور برق ، موتور برق کیفی ، موتور برق سایلنت، موتور برق دستگاهی است که سوخت بنزین، گازوئیل و یا گاز را احتراق نموده و انرزی حاصل را به وسیله ژنراتور تنبدیل به برق می نماید. از بابت ابعاد و توان تولید، موتور برق ها در ردیف ژنراتور های کوچک می باشند و بالاترین توانی که یک موتور برق می تواند تولید کند حداکثر بیست کیلو وات می باشد.اکثر موتور برق های بالای ده کیلو وات به صورت سه فاز می باشند البته استثنا هایی نیز وجود دارد که در توان های بالاتر موتور برق با توان خروجی تک فاز نیز وجود دارد، اگر بخواهیم موتور برق ها را بر حسب نوع سوخت مصرفی مورد ارزیابی قرار دهیم ،5 نوع موتور برق در بازار موجود می باشد، موتور برق بنزینی، گازوئیلی، گازی، موتور برق دوگانه سوز بنزین - گاز مایع و موتور برق نفت بنزینی می باشد.

برای مشاهده جدیدترین قیمت موتور برق می توانید به انتهای این صفحه مراجعه نمایید

موتور برق بی صدا ، موتور برق سایلنت ، موتور برق کیفی

موتور برق بی صدا همانگونه که از اسم موتور برق مشخص می باشد این موتور برق ها نسبت به نمونه های معمولی صدایی به مراتب پایینتر را دارا می باشند، البته در این نمونه از موتور برق ها صرفا کمیت صدا تنها مزیت برتری این دستگاهها نمی باشد، در این نوع از موتور برق ها وزن و حجم دستگاه نیز نسبت به موتور برق های معمولی کمتر می باشد، موتور برق کم صدا یا به اصظلاح بی صدا در دو نوع بنزیی و گازوئیلی می باشند، در موتور برق های بنزینی بی صدا توان این دستگاهها معمولا 1 ، 2 و 3 کیلو وات می باشند ، البته در برند هوندا موتور بر 5 کیلو وات بی صدا نیز موجود می باشد، ولی در موتور برق دیزلی کم صدا بحث توان مطرح نمی باشد و هر توانی را دارا می باشد منتها در موتور برق دیزلی کم صدا به دلیل کانوپی یا به اصطلاح عایق صوتی وزن دستگاه نسبت به موتور برق های معمولی بالا می باشد و اکثرا استارت این موتور برق ها به صورت الکتریکی می باشد. در این قسمت به بحث استارت مطرح شد، لازم به ذکر است که در موتور برق های کیفی بنزینی استارت دستگاه به صورت دستی و یا به اصطلاح هندلی می باشد، همانطور که قبلا نیز مطرح کردیم وزن موتور برق های کیفی بسیار کم وزن می باشد، به همین دلیل به این موتور برق موتور برق های قابل حمل نیز گفته می شود.

موتور برق

موتور برق کانوپی دار

موتور برق بی صدا به اصطلاح موتور برق کانوپی دار به موتور برقی اتلاق می شود که موتور برق داخل محفظه ی به صورت عایق قرار می گیرد و صدای موتور برق پایین می آید. معمولا از این کانوپی ها در موتور برق های دیزلی استفاده می شود، چرا که سطح صدا تولید شده در موتور برق دیزلی نسبت به موتور بقر های بنزینی بالا می باشد، لازم به ذکر است که در صورتی که از این عایق های صوتی در موتور برق استفاده  شود وزن این موتور برق ها بسیار بالاتر می شود ، نکته ای که در مورد کانوپی باید اشاره کرد نوع و کیفیت کانوپی ها می باشد که بسته به کیفیت این کانوپی ها صدای موتور برق ها کمتر یا زیادتر می شود ، همچنین این کانوپی ها در انواع ساز ها برای موتور برق های 3 کیلو وات به بالا تا دیزل ژنراتور های چند مگا وات قابل تولید و استفاده می باشد. معمولا در موتور برق های دیزلی کانوپی دار از لرزه گیرهایی استفاده می کنند تا میزان ضربه وارد شده از طرف موتور برق به سطح کاهش پیدا کند.

موتور برق استارتی و هندلی

در این بخش قصد داریم به بررسی و تفاوت های موتور برق هندلی و استارتی بپردازیم، موتور برق هندلی به این حالت هستند که سیستم استارت به صورت دستی و از طریق کشیدن هندل موتور شروع به کار می کند، موتور برق هندلی معمولاً در توان های 1، 2 و 3 کیلو وات استفاده می شوند، از مزایای این نوع از موتور برق می توان به وزن پایینتر دستگاه نبست به نمونه های استارتی اشاره کرد، مزیت دیگر موتور برق های هندلی نسبت به استارتی، به این صورت است، در صورتی که استفاده شما از موتور برق کم می باشد، در اسن صورت باطری دستگاه خالی شده و عملاً دستگاه بدون سیستم استارت می شود، در این حالت شما می توانید با یک هندل موتور برقی که چندین هفته کار نکرده را شروع به کار کنید. در این قسمت به بررسی موتور برق های استارتی می پردازیم، موتور برق استارتی همان طور که از اسمش مشخص است به یک سیستم استارت و باطری متصل است، در صورتی که شما می خواهید با یک دکمه موتور برق خود را به کار بیاندازیر و زحمت هندل زدن را به خود ندهید، پیشنهاد ما به شما موتور برق استارتی می باشد، لازم به ذکر است که به دلیل استفاده از باطری در بازه های زمانی مداوم و نزدیک به هم باید موتور برق را راه اندازی کنید که اصطلاحاً باطری موتور برق دشارژ نشود، مزیت این موتور برق ها راحتی استفاده می باشد، نکته ای که باید به آن توجه شود، در صورتی که شما می خواهید موتور برق شما به صورت امرجسنی ضروع به کار نماید حتما از موتور برق های استارتی باید استفاده کنید، به این صورت که یک تابلوی چنج اور طراحی می شود، در صورت قطع برق موتور برق خود به خود شروع به استارت زدن نموده و هنگام وصل شدن برق موتور برق به صورت اتوماتیک قطع می شود.از موتور برق های امرجنسی معمولاً برای ادارات، بانک ها بیسمارستانا، رستورانها و غیره استفاده می شود.

joziyate mahsol

موتور برق بنزینی
موتور برق دیزلی
موتور برق گازسوز
موتور برق بی صدا

 


موتور برق
موجود در جامکو صنعت بر اساس نوع به دسته های زیر تقسیم می شود:

موتور برق بنزینی

موتور برق دیزلی

موتور برق دوگانه سوز

موتور برق گازسوز

موتور برق

به شما بازدید کننده ی محترم صفحه ی موتور برق پیشنهاد می کنیم با کارشناسان فروش ما در زمینه ی فروش موتور برق تماس گرفته، پس از دریافت اطلاعات کافی در زمینه موتور برق، نسبت به خرید موتور برق اقدام فرمایید.

موتور برق چیست

موتور برق یا به حالت معمول آن ژنراتور برق به وسیله ای اطلاق می شود که تولید انرژی الکتریکی (برق) مینماید. حال این انرژی بایستی به وسیله ی مولدی و با حرکت صورت گیرد. موتور در دستگاه موتور برق کار انجام مولد حرکتی را وظیفه دارد. پس در حالت کلی می توان بیان کرد که موتور برق از دو پارتیشن ۱- موتور  ۲- دستگاه تولید کننده ی برق (ژنراتور) به وجود آمده است . پس اسم های گوناگونی را می توان برای این دستگاه بیان کرد، مانند موتور برق، ژنراتور برق، موتور ژنراتور، ژنراتور بنزینی، ژنراتور دیزلی و …. که دقیقترین  آن همان عبارت موتور برق است. خالی از لطف نیست که این کلمه به مولد های برق در اندازه های کوچک تا ۲۰ کیلو وات اطلاق می گردد و به دستگاه با اندازه ی بزرگتر که معمولاً با موتور های دیزلی فعالیت می کنند دیزل ژنراتور گفته می شود.

طبقه بندی موتور برق

موتور برق معمولاً به سه دسته تقسیم می شوند: موتور برق بنزینی ، موتور برق گازسوز و موتور برق دیزلی.
موتور برق بنزینی سوخت مصرفی آن بنزین می باشد و معمولاً در مصارف خانگی و صنایع کوچک که موتور برق در سایز کوچکتری مورد نیاز می باشد استفاده می شود این موتور برق اکثراً دارای طول عمر بالاتری می باشد ولی موتور برق های دیزلی اکثراً در صنایع بزرگتر استفاده می شود و سوخت این نوع از موتور برق ها به صورت گازوئیلی می باشد.
باید توجه کرد که معمولاً موتور برق های دیزلی ساعت کارکرد طولانی تری نسبت به موتور های برقی بنزینی دارند، البته مارک های مرغوب موتور برق بنزینی توانایی کار تا 12 ساعت را نیز دارند.

موتور برق روبین Robin

موتور برق روبین ساخت کشور ژاپن می باشد، موتور برق روبین از لحاظ فنی و کیفیت جزو بهترین برند های موتور برق موجود در ایران می باشد، ولی قیمت های این موتور برق کمی نسبت به برند های مشابه بالاتر می باشد. اگر شما دنبال موتور برقی هستید که از لحاظ کیفیت در حد بالایی باشد و توانایی مبلغ کمی بالاتر را دارید ما به شما موتور برق روبین را پیشنهاد می کنیم.

موتور برق هوندا honda

موتور برق هوندا نیز جزو موتور برق های ساخت کشور ژاپن می باشد که البته موتور برق هوندا با ژنراتور های مختلف ژاپنی و ایتالیایی کوپله شده. از لحاظ کیفیت موتور برق هوندا در کیفیت بسیار بالایی قرار دارد، البته مونتاژهای متفاوت موتور برق هوندای ژاپنی، تایوانی، هندی نیز وجود دارد که بسته به نیاز مشتری قابل ارائه خواهد بود، لازم به ذکر است که موتور برق های هوندا از لحاظ کیفیت در سطح بالایی قرار دارند و در مدل های مختلف کانوپی دار، اینورتر دار و ساده موجود می باشند.

موتور برق هوندا المکس Elemax

موتور برق هوندا المکس ساخت کشور ژاپن می باشد که کوپله شده ی شرکت المکس می باشد، موتور برق المکس از لحاظ کیفیت در سطح مناسبی قرار دارد و از لحاظ قیمت، در رنج قیمت کاملاً مناسبی قرار دارد، اگر شما دنبال موتور برق ژاپنی هستید که کیفیت عالی و قیمت مناسبی داشته باشد ما به شما موتور برق المکس را معرفی می کنیم.

موتور برق کیپور Kipor

 موتور برق کیپور تحت لیسانس کانادا و ساخت چین می باشد، به طور قطع یقین می توان گفت موتور برق کیپور با کیفیترین موتور برق چینی موجود در بازار ایران می باشد که هم تنوع محصول بالایی دارد و از نظر قیمت نیز موتور برق کیپور بسیار مناسب می باشد، موتور برق کیپور به صورت اینورتر دار، کانوپی دار، کیفی و معمولی می باشد. موتور برق کیپور دارای خدمات پس از فروش مناسبی در ایران می باشد. اگر شما دنبال موتور برق چینی مطمئن و با کیفیت مناسب میباشید ما به شما موتور برق کیپور را معرفی می کنیم.

موتور برق جیانگ دانگ Jiang dong

موتور برق جیانگ دانگ ساخت کشور چین می باشد، موتور برق جیانگ دانگ از لحاظ کیفیت در حد قابل قبولی می باشد که نقطه ی قوت موتور برق جیانگ دانگ قیمت های بسیار مناسب این موتور برق می باشد، ضمن اینکه این موتور برق در ایران جزو پرفروشترین موتور برق ها محسوب می شود، موتور برق جیانگ دانگ از لحاظ عملکرد موتور برق در سطح بالایی می باشد.

موتور برق ویما Weima

موتور برق ویما محصول کشور چین می باشد، موتور برق های ویما در دو نوع موتور برق دیزلی و موتور برق بنزینی قابل ارائه می باشد، موتور برق ویما دارای کیفیت مناسب و قیمت های ایده آلی برای مشتریان دارد، همچنین این نوع از موتور برق دارای باک هایی با ظرفیت بالا می باشد تا مشتریان با خیال راحت برای چندین ساعت متوالی از موتور برق استفاده نمایند.

موتور برق کاما Kama

موتور برق کاما محصول کشور چین می باشد که بیش از یک دهه از واردات موتور برق های کاما به بازار ایران گذشته و این محصول دارای طرفداران بیشماری در بازار موتور برق ایران می باشد، موتور برق کاما در دو نوع بنزینی و دیزلی موجود می باشند که بسته به نیاز مشتری قابل ارائه در مدل های موتور برق استارتی، موتور برق هندلی و موتور برق کانوپی دار سایلنت می باشد، موتور برق کاما از نظر کیفیت و قیمت در سطح ممتازی قرار دارد.

موتور برق پاورمیت Powermate

موتور برق پاورمیت محصول کشور آمریکا می باشد که در این موتور برق از موتور های هوندای اصل ژاپن و ژنراتور های پاورمیت آمریکا استفاده شده و کوپله ی موتور برق در شرکت پاورمیت صورت گرفته است. این موتور برق را به جرئت می توان گفت که با کیفیترین موتور برق موجود در بازار ایران می باشد که در مدل بنزینی ارائه میشود، ولی از لحاظ قیمت در سطح بالایی می باشد.

موتور برق راتو Rato

موتور برق راتو محصول کشور چین می باشد، این موتور برق در مدلی های بنزینی قابل ارائه بوده، موتور برق های راتو در توان های 1 الی 10 کیلو وات استارتی و یا هندلی می باشد که از لحاظ کیفیت و قیمت در سطح مناسبی قرار دارد

موتور برق لانسین loncin

موتور برق لانسین ساخت کشور چین بوده و از لحاظ کیفیت در کلاس بالایی می باشد. موتور برق های لانسین در مدل موتور برق های بنزینی بوده و در دو سری کیفی اینورتر و موتور برق های ساده ی استارتی و هندلی می باشد. موتور برق از لحاظ قیمت نیز موتور برق های لانسین در سطح مناسبی قرار دارد

موتور برق هیوندای Hyundai

موتور برق هیوندای ساخت کشور کره ی جنوبی بوده و در سه مدل یک کیلو وات ، سه کیلو وات و شش کیلو وات می باشد که به صورت موتور برق هایی با سوخت بنزینی است. این موتور برق همانطور که از اسمش مشخص است محصول کارخانه ی معظم هیوندای است که دارای کیفیت بسیار بالایی می باشد ولی از لحاظ قیمت نسبت به سایر موتور برق های چینی کمی بالاتر می باشد.

موتور برق هوندا دایشین Honda daishin

موتور برق هوندا دایشین محصول کشور ژاپن می باشد. در این نوع از موتور برق از موتور های هوندا و ژنراتور های هوندا استفاده شده و کوپلینگ این موتور برق در شرکت دایشین انجام پذیرفته که در مدل های بنزینی و هندل دستی و سیستم استارتی قابل ارائه به مشتریان گرامی می باشد. از لحاظ کیفیت این نوع از موتور برق در سطح بالایی بوده و از نظر قیمت نیز با توجه به مارک هوندا بودن قیمت قابل قبوای را دارا می باشد.

موتور برق هوندا هوتان Honda huutoan

موتور برق هوندا هوتان محصول کشور ویتنام می باشد که از موتور های اصل ژاپنی و ژنراتور های مکالته ایتالیا استفاده و کوپله ی شرکت هوتان انجام پذیرفته شده. این نوع از موتور برق ها در مدل های ساده و کانوپی دار به صورت بنزینی قابل ارائه می باشد. موتور برق هوندا هوتان به دلیل استفاده از ژنراتور های ایتالیای از لحاظ کیفیت عمکلکرد فوق العاده بوده و قیمت مناسبی را نیز دارا می باشند.

قیمت موتور برق سنسی

logo sensi generator
 مدل نوع سوخت  توان (KW)  قیمت (تومان)  مشخصات فنی
SC1250 بنزین 1/2 2,000,000 برای مشاهده ی تصویر
و مشخصات محصولات
سنسی اینجا کلیک کنید
SC2500M 2/5 2,800,000
SC2500E 2/5 به زودی...
SC3250M 3/2 3,600,000
SC3250E
3/2 به زودی...
SC3500M 3/5 به زودی...
SC3500E 3/5 به زودی...
SC4000M 4/1 به زودی...
SC4000E 4/1 به زودی...
SC5000E 5 6,000,000
SC6000E 6 به زودی...
SC8000E 7 7,200,000
SC9000E 7/5 7,700,000
SC10000E 8/5 8,100,000
SC10000NG بنزین و گاز مایع 5-7 7,200,000
 
 تاریخ بروز رسانی 1397/05/11 قیمت ها بدون اطلاع قبلی قابل تغییر می باشد

 

قیمت موتور برق لان تاپ

launtop logo
 مدل نوع سوخت  توان (KW)  قیمت (تومان)  مشخصات فنی
LT950DC بنزین  0/8 919,000 برای مشاهده ی تصویر
و مشخصات محصولات
لان تاپ اینجا کلیک کنید
LT950 0/8 883,000
LT9000NE 7/7 5,000,000
LT6500NE 5/5 4,200,000
LT6500N 5/5 3,700,000
LT5000NE 5 4,500,000
LT3500N 3/1 2,200,000
LT3500CL 3/1 2,450,000
LT15000ME-3 11 15,900,000
LT15000ME 11 15,500,000
LT11000ME-3 12 15,000,000
LT11000ME 12 16,100,000
LPT6500CLE گاز مایع و بنزین 6 5,100,000
 
 تاریخ بروز رسانی 1397/04/23 قیمت ها بدون اطلاع قبلی قابل تغییر می باشد

 

قیمت موتور برق SKN

skn logo
 مدل نوع سوخت  توان (KW)  قیمت (تومان)  مشخصات فنی
GW 1300 بنزین  1 1,050,000 برای مشاهده ی تصویر 
و مشخصات محصولات
skn اینجا کیلک کنید
GW 2500 2 1,320,000
GW 3200 2.7 1,500,000
GW 3500 3.5 2,060,000
GW 4500E 4 2,530,000
BW 5500E 5 2,950,000
BW 7000E 6 3,100,000
BW 8500E 7 3,350,000
 
 تاریخ بروز رسانی 1397/03/29 قیمت ها بدون اطلاع قبلی قابل تغییر می باشد

 

قیمت موتور برق روبین ژاپن

 مدل نوع سوخت  توان (KVA)  قیمت (تومان)  مشخصات فنی
RGX2900 بنزین  3 6,000,000 برای مشاهده ی تصویر
و مشخصات محصولات
روبین اینجا کلیک کنید
RGX3000 3 -
RGX3600 3.6 7,200,000
RGX3800 3.6 7,300,000
RGX4800 4.8 8,800,000
RGX5100 4.8 8,950,000
RGX6500E 6.5 13,350,000
RGX7500E 7.5 16,400,000
RGV10100 10 -
RGV12100 12 28,800,000
RGV14000 14 34,800,000
RGD5000E دیزلی 5 30,900,000
 
 تاریخ بروز رسانی 1397/05/01 قیمت ها بدون اطلاع قبلی قابل تغییر می باشد

 

قیمت موتور برق هوندا المکس ژاپن

 مدل نوع سوخت  توان (KVA)  قیمت (تومان)  مشخصات فنی
SHX1000 بنزین  1 6,000,000 برای مشاهده ی تصویر
و مشخصات محصولات
المکس اینجا کلیک کنید
SHX2000 2 6,500,000
SH3200 2.5 5,800,000
SH3900 3.2 6,200,000
SH4600 3.8 8,950,000
SH5300 4.4 11,300,000
SH6500 5.6 14,000,000
SH7600 6.5 18,000,000
SH11000 10 30,000,000
SHT11500 11.5 31,000,000
SH15D دیزلی 12 49,000,000
SHT25D 20 65,000,000
 
 تاریخ بروز رسانی 1397/05/08 قیمت ها بدون اطلاع قبلی قابل تغییر می باشد

 

قیمت موتور برق لانسین

Loncin logo price 1
 مدل نوع سوخت  توان (KW)  قیمت (تومان)  مشخصات فنی
LC 1600 J  بنزین
 
0/85 2,200,000 برای مشاهده ی تصویر
و مشخصات محصولات
لانسین اینجا کلیک کنید

LC 2500 AS  2 3,300,000
LC 2500 DAS  2 3,800,000
LC 3500 AS 2/8 3,700,000
LC 3500 DAS 2/8 4,300,000
LC 6500 AS 5 6,500000
LC 6500 DAS 5 5,600,000
LC 8000 DAS 6/5 7,200,000
LC 10000 DAS 7/3 9,400,000
LC 13000 DAS 8/5 19,100,000
LC 13000 D 8/5 19,700,000
LC 22000 DAS 15 32,000,000
 
 تاریخ بروز رسانی 1397/05/05 قیمت ها بدون اطلاع قبلی قابل تغییر می باشد 

قیمت موتور برق راتو

Loncin logo price 1
 مدل نوع سوخت  توان (KW)  قیمت (تومان)  مشخصات فنی
1000 کیفی بی صدا بنزین  1  2,900,000 برای مشاهده ی تصویر
و مشخصات محصولات
راتو اینجا کلیک کنید
 2000 کیفی بی صدا 2 3,500,000 
3000 بی صدا 3 6,500,000 
R 1000 1 1,500,000
R 1500 1 1,500,000
R 2900 1 1,500,000
R 3500 2/2 2,200,000
R 5500 3 2,900,000
WHB 5500 3 3,200,000
WHB 7500 5/5 5,500,000
WHB 9500 7 6,000,000
WHB 10500 7/5 6,800,000
WHB 11000 10 15,000,000 
WHB 11500 10 15,500,000 
R 5800 کالسکه ای 3 2,800,000 
R 9800 کالسکه ای 7 6,000,000 
WHB 9500 امرجنسی 7 8,100,000 
WHB 10500 امرجنسی 7/5 8,800,000 
WHB 9900 7 6,000,000 
WHB 10900 7/5 6,800,000 
 
 تاریخ بروز رسانی 1397/04/31 قیمت ها بدون اطلاع قبلی قابل تغییر می باشد

 

قیمت موتور برق کوپ

Loncin logo price 1
 مدل نوع سوخت  توان (KVA)  قیمت (تومان)  مشخصات فنی
KDF 4000 XE دیزلی 2/8 6,500,000 برای مشاهده ی تصویر
و مشخصات محصولات
کوپ اینجا کلیک کنید

KDF 6700 XE 5 7,800,000 
KDF 6700 XE-3 5/6 -
KDF 6700 Q 5 -
KDF 6700 Q-3 5/6 9,700,000
KDF 8500 XE 6 9,400,000
KDF 8500 XE-3 7/5 -
KDF 8500 XE-3D 6-7/5 -
KDF 8500 Q 6 -
KDF 8500 QQ 5/5 16,200,000
KDF 8500 Q-3 7/5 -
KDF 8500 WE 2 - 200A 11,000,000
KDF 11000 XE-3D 8-10 -
KDF 12000Q 9 -
KDF 16000Q 11 32,600,000
KDF 16000 LXE 13 30,000,000
KDF 16000 LXE-3 16 32,000,000

  تاریخ بروز رسانی 1397/05/10 قیمت ها بدون اطلاع قبلی قابل تغییر می باشد

قیمت موتور برق هیوندای

hyundai power equipment 1
 مدل نوع سوخت  توان (KW)  قیمت (تومان)  مشخصات فنی
HG1210-IG بنزین  1/2 کیفی 2,850,000 برای مشاهده ی تصویر
و مشخصات محصولات
هیوندای اینجا کلیک کنید

HG1220-IG 2/2 کیفی 3,750,000
HG1230-IG
3/2 بی صدا 6,490,000
HG2010-PG 1 1,200,000
HG5355-PG 3 3,400,000
HG5360-PG 3 3,300,000
HG8550-PG 6 6,950,000
HG9650-PG 6/5 7,150,000
HG7525 7/5 7,750,000
HG8225 8/5 8,750,000
HG6553-DG دیزلی 5/3 6,750,000
 
 تاریخ بروز رسانی 1397/05/24 قیمت ها بدون اطلاع قبلی قابل تغییر می باشد

قیمت موتور برق واکسون

 مدل نوع سوخت  توان (KW)  قیمت (تومان)  مشخصات فنی
کیفی اینورتری 1 کیلووات بنزین  1 1,800,000 برای مشاهده ی تصویر
و مشخصات محصولات
واکسون اینجا کلیک کنید

 هندلی 5800 3 2,500,000
 هندلی 6800 3 2,800,000
هندلی 3900 2.2 2,000,000
WHB8500 5.5 5,500,000
WHB9500 7 6,000,000
WHB10500 7.5 6,500,000
 
 تاریخ بروز رسانی 1397/05/10 قیمت ها بدون اطلاع قبلی قابل تغییر می باشد

قیمت موتور برق جیانگ دانگ

jiangdong
 مدل نوع سوخت  توان (KW)  قیمت (تومان)  مشخصات فنی
JD2800T بنزین  1 1,700,000 برای مشاهده ی تصویر و
مشخصات محصولات جیانگ
دانگ اینجا کلیک کنید

JD2800 ANGEL 1 1,700,000
JD3500 AR 2 2,900,000
JD3500 I 2 2,900,000
JD5000 I 2.5 3,100,000
JD5000 AR 2.5 3,100,000
JD5000 JW 2.5 3,100,000
JD5500 DX 3 3,500,000
JD5500 DX E 3 3,500,000
JD5500 JW 3 4,400,000
JD6000 AR 3.5 4,200,000
JD6000 ARE2 3.5 5,200,000
JD6500 DXETHEB 4 5,300,000
JD7000 IE 5 6,800,000
JD7500 THEB 7.5 -
JD8500 THEB 8.5 10,200,000
JD8500 THEBT 8.5 10,300,000
JD8500 THEB 3 ATS 8.5 12,000,000
JD8500 THEB ATS 8.5 12,200,000
JD9000 ARE2 6.5 7,600,000
JD9000 NE2 6.5 7,600,000
JD1000 DXETHEB 7.5 9,000,000
JD10000 NE2 7.5 9,000,000
JDE7000 E3 دیزلی 5 6,500,000
JDE7000 T 5 7,500,000
JDE7000 T3 5 7,700,000
JDE7000 E 5 6,400,000
 
 تاریخ بروز رسانی 1397/05/10 قیمت ها بدون اطلاع قبلی قابل تغییر می باشد

 

تعریف موتور برق و اجزای موتور برق

موتور برق یکی از دستگاههای تولید برق می باشد و از لحاظ عملکرد به مانند دستگاه دیزل ژنراتور می باشد ولی از لحاظ سایز و اندازه در اندازه ی خیلی کوچکتر از دیزل ژنراتور می باشد. شرکت ها و کارخانه های تولید دیزل ژنراتور برای اینکه به محصولات خود تنوع دهند و نیاز های تمامی مشتریان را بهبود بخشند و تحت پوشش قرار دهند موتور برق تولید می کنند. چون دیزل ژنراتور ها معمولاً در توان های بالایی می باشد و هزینه ی بالایی را نیز دارند به همین خاطر موتور برق همان وظیفه دیزل ژنراتور را انجام داده و در توان های یک کیلوات تا توان های 15 کیلو وات تولید می کنند. دستگاه موتور برق را شرکت های مختلفی در سراسر دنیا تولید می کنند چون اولاً باز ه ی مصرفی موتور برق بسیار بالا می باشد و مشتریان زمانی از موتور برق استفاده می کنند که سیم کشی شهری برای برق وجود نداشته باشد و از موتور برق برای تولید انرژی برق در باغ، کوه و غیره استفاده می کنند.

کاربرد موتور برق

از کابردهای موتور برق می توان به تولید برق برای انواع پمپ، پمپ کف کش، بوستر پمپ، پمپ های لجن کش، تولید برق برای الکتروپمپ ها، تولید برق مورد نیاز برای الکترو موتورها، تولید انرژی برای مصارف خانگی،باغ ، ویلا و سایر مکان ها کاربرد دارند.

دسته بندی موتور برق

موتور برق ها در کل از نظر سوخت مصرفی به سه دسته تقسیم می شوند که دسته ی اول موتور برق بنزینی، دسته ی دوم موتور برق دیزلی و دسته ی سوم موتور برق گازی می باشد که خود این موتور برق ها بسته به نیاز مشتری در مدل ها و توان های مختلفی قابل ارائه می باشند به عنوان مثال موتور برق های بنزینی در توان های یک کیلو وات تا 15 کیلو وات در موتور برق های بنزینی ژاپنی قابل ارائه می باشند، اما موتور برق های چینی درجه یک در سوخت بنزینی معمولاً در توان های یک کیلو وات تا هشت کیلو وات قابل ارائه می باشند، اما همان طور که گفته شد دسته ی دیگر در زمینه ی موتور برق موتور برق های دیزلی می باشند که همانطور که از اسم موتور برق مشخص است سوخت این موتور برق از گازوئیل می باشد. موتور های این موتور برق نسبت به موتور برق هایی که سوخت آن بنزینی می باشد قویتر می باشد و در توان های بالاتر نیز قابل ارائه می باشد. موتور برق های گازی نیز موتور برق های دوست دار طبیعت هستندکه در توان های پایینتر قابل ارائه می باشند. در ادامه باید یادر آور شویم که موتور برق ها برای سیستم استارت خود از دو سیستم استفاده می کنند، یک موتور برق با سیستم روشن شدن استارتی و دسته ی دیگر موتور برق با سیستم روشن شدن هندلی، یک نوع دیگر از موتور برق ها هستند که ترکیب و تلفیقی از دو سیستم استارت را دارا می باشند. باید یاد آور شویم که برق تولیدی موتور برق ها معمولاً به دو صورت برق تک فاز و برق سه فاز می باشد. که موتور برق های تک فاز معمولاً از لحاظ وزنی کمتر از موتور برق های سه فاز می باشند و به همین دلیل قابلیت حمل آسانتر دارند. موتور برق های قدیمی و درجه دو معمولاً صدای بسیار بالایی دارند که با گذشت زمان و پیشرفت تکنولوزی، در حال حاضر صدای تولیدی موتور برق ها ی درجه یک بسیار پایین آمده. از نظر صدای تولیدی موتور برق ها به دو دسته تقسیم می شوند، موتور برق های صدار دار و موتور برق های بدون صدا یا کانوپی دار، موتور برق صدا دار موتور برق هایی هستند که بدون عایق بوده و از در هنگاه کار موتور برق ایجاد صدا می کنند، یاد آور می شویم که موتور برق های تولید ی حال حاضر که مورد تایید شرکت جامکو صنعت نیز می باشد از لحاظ صدا نسبت به گذشته بسیار بهبود یافته اند، موتور برق های بدون صدا نیز به این صورت هستند که دور دستگاه موتور برق معمولاً عایق بندی می شود، و از لحاظ ایجاد سر و صدا میزان دسی بل را پایین آورده و بدون صدا می کنند.

موتور برق بدون صدا، موتور برق صدا دار

موتور برق های از نظر ظاهر نیز به دو دسته تقسیم می شوند، موتور برق های کیفی یا به اصطلاح ساکی، که معمولاً در توان های پایین تولید می شوند که از تکنولوژی اینورتر، وزن پایین، بدون صدا و قابیلت حمل آسان استفاده می کنند، موتور برق های دسته دوم در توان ها ی معمولاً بالاتر تولید می شوند که دارای صدا بوده و از لحاظ وزنی نیز وزن بالایی دارند که اکثراً از چرخ برای این موتور برق های استفاده می کنند.

نکات خرید موتور برق

هنگام خرید موتور برق توجه داشته باشید که موتور برق از لحاظ باک، سیم پیچی، شاسی قدرتمند و دارا بودن چرخ های ژله ای برای جلوگیری از لرزش دارای کیفیت بالایی باشند.

موتور برق گازی

موتور برق گازی: این موتور برق رفته، رفته در بازار ایران دارای مشتریان پر پا قرصی می شود چرا که این موتور برق ها قابلیت اتصال به گاز شهری را دارا می باشند،لازم به ذکر است که موتور برق گازسوز در مدل های گاز مایع نیز در شرکت جامکو صنعت موجود می باشد، این موتور برق درای طول عمر بالاتری نسبت به موتور برق های دیگر دارد و نسبت آلودگی ایجاد شده از طریق این موتور برق بسیار پایینتر از موتور برق های دیگر می باشد. موتور برق گاز سور دارای ایمنی بالایی نیز می باشد.

موتور برق کیفی ، موتور برق قابل حمل

موتور برق کیفی یا به اصطلاح موتور برق قابل حمل به موتور برق های اطلاق می شود که از نظر ظاهری به شکل کیف های سامسونتی بوده و وزن بسیار پایینی نسبت به موتور برق های معمولی دارند، از دیگر مزایای موتور برق کیفی می توان به صدای بسیار پایین و مصرف سوخت پایین اشاره نمود، این موتور برق ها برای کاربردهایی نظیر کمپینگ و کوه نوردی بسیار مناسب هستند و دارای وزنی در حدود بیست کیلوگرم می باشد. از مارک های مطرحی که در زمینه ی موتور برق کیفی تولید دارند می توان به موتور برق های کیفی کیپور که ساخت چین و تحت لیسانس کانادا می باشد اشاره نمود، دیگر برند های مطرح موتور برق کیفی هوندا المکس، موتور برق کیفی هوندا می باشند که ساخت کشور ژاپن بوده و دارای کیفیت بسیار بالایی می باشد. از نظر نوع سوخت این موتور برق ها باید اشاره کنیم که سوخت این موتور برق ها اکثریت بنزین می باشد و برای مصرفی در حدود صد در صد لود میانگینی در حدود هفت دهم لیتر مصرف سوخت دارند.

موتور برق بنزینی

موتور برق بنزینی: همانگونه که از اسم موتور برق نیز مشخص است سوخت این موتور برق از بنزین می باشد و معمولاً از این موتور برق در فضاهای باز استفاده می کنند، به دلیل تولید گاز دی اکسید کربن هنگاه سوخت بنزین، تاکید اکید می شود که این موتور برق را در فضاهای آزاد گذاشته شود، البته در صورت به کار بردن دودکش برای موتور برق می توان این موتور برق را در مکان های سر پوشیده نیز استفاده کرد.

قسمت های تشکیل دهنده ی موتور برق

موتور: وظیفه ی موتور دستگاه موتور برق، ایجاد انرژی مکانیکی برای دستگاه موتور برق می باشد.
باک: وظیفه ی باک دستگاه موتور برق انتقال سوخت مورد نیاز دستگاه برای روشن شدن موتور برق می باشد.
تنظیم کننده ی ولتاژ : وظیفه این قطعه تنظیم ولتاژ خروجی برق از موتور برق و تبدیل 
AC به DC و بر عکس می باشد.
ورودی روغن: همانطور که می دانید، موتور و قطعات مکانیکی بعد از مدتی کارکرد دچار سائیدگی می شوند که برای جلوگیری از این سائیدگی از روغن استفاده می شود.

شرکت جامکو صنعت با داشتن نیرو های متخصص در زمینه فروش و خدمات پس از فروش موتور برق آمادگی خود را برای مشاوره قبل از خرید موتور برق را اعلام می دارد.

انواع موتور برق

موتور برق های موجود در شرکت جامکو صنعت به سه دسته تقسیم می شوند: موتور برق های بنزینی، موتور برق های دیزلی، موتور برق های گازی.

موتور برق چینی، موتور برق ژاپنی

از لحاظ مارک ، مارک های موجود در شرکت جامکو صنعت به شرح ذیل می شوند: موتور برق هوندا، موتور برق هوندا المکس، موتور برق پاورمیت، موتور برق روبین، موتور برق جیانگ دانگ، موتور برق کیپور، موتور برق کوپ، موتور برق ویما، موتور برق کاما، موتور برق لانسین، موتور برق راتو، موتور برق نویگیتور، موتور برق هیوندای، موتور برق هوندا دایشن و موتور برق هوندا هوتان، موتور برق سیمارک، موتور برق واکسون، موتور برق وایکانت، موتور برق لینز، موتور برق گرین پاور، موتور برقاستریم، موتور برق رئال پاور

وجه تمایز شرکت جامکو صنعت با دیگر فروشنده ها، واردات مستیقم موتور برق از خارج کشور و قیمت های بسیار پایین و کیفیت بالا نسبت به سایرین می باشد که این وجه تمایز موتور برق های موجود در این شرکت می باشد.

تمامی كالاها و خدمات تحت عنوان شرکت جاوید اطلس مانا صنعت،  دارای مجوزهای لازم از مراجع مربوطه را دارا می باشند.
فعاليت‌های اين سايت تابع قوانين و مقررات جمهوری اسلامی ايران است.

کليه حقوق اين سايت متعلق به شرکت جاوید اطلس مانا صنعت می باشد. استفاده از مطالب سايت جامکو صنعت برای مقاصد غیر تجاری و با ذکر منبع بلامانع است.
Jamco Sanat Copyright © 2008 - 2018 - All Rights Reserved