موتور برق بنزینی کیپور Kipor


موتور برق کیپور - موتور برق kipor - نمایندگی موتور برق کیپور - موتور برق بنزینی کیپور - موتور برق گیپور - قیمت موتور برق کیپور - خرید موتور برق کیپور - فروش موتور برق کیپور - موتور برق سه فاز کیپور - موتور برق مسافرتی کیپور - موتور برق بی صدا کیپور - موتور برق سایلنت دار کیپور - فروشگاه موتور برق کیپور - موتور برق خانگی کیپور - موتور برق صنعتی کیپور - موتور برق کوچک کیپور - موتور برق اضطراری کیپور - موتور برق قابل حمل کیپور - موتور برق کیپور قیمت


هلدینگ کیپور Kipor در سال 1998 در چین تاسیس شد. این شرکت در ابتدای کار با تحقیق و توسعه به دو شرکت Kipor power تولید کننده موتور برق و ژنراتور و Kipor Machinery تولید کننده خودرو های صنعتی و ماشین آلات کشاورزی تبدیل شده است. محصولات شرکت Kipor موتور برق سبک ، کم حجم و بدون صدا در نوع سوخت بنزینی می باشد که در ادامه موتور برق های دیزلی و ژنراتور گازی را نیز به محصولات خود اضافه نمود.محصولات تولیدی شرکت کیپور در مقایسه با برند های دیگر کیفیت بالاتری را دارد ، به همین دلیل برای استفاده در مراکز حساس به صدا همچون مصارف خانگی ، کمپ ها ، قایق ها و کشتی ها مناسب می باشند. این شرکت استاندارد های مرحله ای EPA ( حفاظت از محیط زیست ) ، گواهینامه CE و ISO9001 را با موفقیت سپری کرده است.

محصولات شرکت کیپور تحت لیسانس کانادا و ساخت چین می باشد به همین دیلیل موتور برق های تولیدی کیپور در بازار ایران دارای کیفیت بیسار بالایی می باشد، شرکت کیپور در زمینه تولید موتور برق طراحی خود را به سه دسته موتور برق های بنزینی ، دیزلی و گازی کیپور اختصاص داده است، در این قیمت به معرفی موتور برق های بنزینی کیپور می پردازیم ، خود موتور برق های بنزینی کیپور به سه دسته موتور برق کیفی و یا به اصطلاح موتور برق بی صدا کیپور ، موتور برق اینورتری کیپور و موتور برق صدا دار کیپور تقسیم بندی می شود. موتور برق بی صدا یا به اصطلاح کیفی در توان هاتی 1 ، 2 و 3 کیلو وات طراحی شده که علاوه بر صدای بسیار پایین دارای وزن بسیار کمتر نسبت به نمونه های مشابه می باشد که برای حمل و نقل ایده آل تر هستند. ولی باید این نکته را در نظر بگیرید  که قیمت این موتور برق های نسبت به موتور برق های صدا دار بالاتر می باشد. دسته دوم موتور برق کیپور موتور برق اینورتری کیپور هست که صدای این موتور برق پایینتر و دارای سیتم اینورتر است که به خاطر این تکنولوژی نوسان برق این مدل ها بسیار کم است و در توان 5 کیلو وات طراحی شده و در قسمت آخر موتور برق های بنزینی صدا دار کیپور می باشد که در توان 2 الی 8.5 کیلو وات طراحی شده و دارای سیم پیچی تمام مس و سیستم استارت هندلی یا استارتی نسبت به مدل های مختلف می باشد.

کیفیت موتور برق کیپور

شرکت موتور برق کیپور تمام تلاش خود را کرده تا موتور برق های بنزینی خود را سازگار با محیط زیست تولید نماید. این کار باعث کاهش مصرف سوخت و همچنین کارایی بالاتر و تولید آلودگی کمتر تا حد زیادی فراهم کرده. از دیگر تلاشهای شرکت کیپور در نظر گرفتن سیستم جهت تنظیم سرعت موتور و در نتیجه کاهش مصرف سوخت است. بنابراین کاهش مصرف سوخت و مصرف بهینه علاوه بر صرفه جویی در انرژی و کاهش هزینه ها، باعث می گردد تا برای طبیعت نیز سازگاری بالاتری را دارا باشد. دیلیل که با توجه سیستم زندگی جدید از اهمیت بالایی برخوردار می باشد .یکی دیگر از مزایای موتور برق های کیپور تولید موتور برق های متفاوت است. این کار یعنی تنوع در تولید و امکانات باعث شده تا مشتریان بر اساس نیاز و فیلد کاری خود اقدام به خریداری موتور برق مناسب کنند. از جمله مصارف خانگی، باغ و ویلا نظیر امکان استفاده از وسایل مختلف برقی، مصرف های کشاورزی به مانند پمپ های آب و کف کش ها از جمله مصارف رایج موتور برق های بنزینی کیپور است. علاوه بر تنوع، وجود نمایندگی فروش در ایران امکان تهیه و استفاده از این دستگاه ها را آسان و راحت نموده است. گروه صنعتی جامکو صنعت با عاملیت فروش موتور برق های کیپور و با تجریه 15 ساله در زمینه فروش موتور برق های کیپور در ایران را دارا می باشد.

موتور برق کیفی کیپور

 همانطور که در بخش قبل نیز اشاره کردیم موتور برق کیپور در مدل کیفی یا به اصطلاح بدون صدا نیز تولید شده که در توان های 800 واتی ، 1 کیلو وات ، دو کیلو وات ، 2.6 کیلو وات و 3 کیلو وات می باشد، از ویژگی های اصلی این موتور برق صدا بسیار کمتر ، وزن پایینتر ، و کم نوسان بودن این موتور برق ها می باشد که در مصارف کمپینگ ، باغ ، منزل ، مطب های پزشکی و ذنذان پزشکی ، و شرکت ها کاربرد و کارکرد بسیار بالایی را دارد. شما با اشستفاده از موتور برق ها به راحتی می توانید موتور برق را با خود حمل نموده با با سوخت بنزین نیاز به برق در مکان های متفاوت را برطرف کنید.

 

موتور برق کیپور IG770

موتور برق کیپور 

موتور برق کیپور مدل IG770 با توان اسمی 0.7 کیلو وات یا به عبارتی 700 وات می باشد. این موتور برق به صورت کیفی و بدون صدا تولید شده است که وزن بسیار کمتری نسبت به موتور برق های معمولی صدا دار را دارد. سیستم راه اندازی این دستگاه به صورت هندلی بوده و دارای سیستم تنظیم ولتاژ اتوماتیک و سیستم اینورتری است. با استفاده از این موتور برق می توانید برای روشنایی و کارهای روزانه استفاده کنید همچنین موتور برق برای کمپینگ بسیار مناسب بوده و کارایی بسیار بالایی را دارد. با استفاده از این موتور برق می توانید 7 لامپ صد واتی پنکه شارژ موبایل، لپ تاپ و دریل کوچک را راه اندازی کنید. از لحاظ خروحی این موتور برق یک خروجی 220 ولتی و یک خروجی 12 ولتی برای شارژ باطری را دارد.

  • جزئیات موتور برق
مدل IG770 ولتاژ (V) 220
فرکانس 50 Hz جریان اسمی (A) 2/9
توان اسمی (W) 770 بالاترین جریان (A) 3/4
توان واقعی (W) 700 حجم موتور 37/68
تیپ موتور تک سیلندر هوا خنک 4 زمانه ظرفیت مخزن سوخت (L) 1/5
ابعاد (LxWxH) 415×220×360 سوخت بنزین بدون سرب
زمان مصرف مداوم (h) 3 وزن (Kg) 10/5
سیستم استارت هندلی تعداد فاز تک فاز

موتور برق کیپور IG1000

موتور برق کیپور 

موتور برق کیپور مدل IG1000 با توان اسمی 1 کیلو وات یا به عبارتی 1000 وات می باشد. این موتور برق به صورت کیفی و بدون صدا تولید شده است که وزن بسیار کمتری نسبت به موتور برق های معمولی صدا دار را دارد. سیستم راه اندازی این دستگاه به صورت هندلی بوده و دارای سیستم تنظیم ولتاژ اتوماتیک و سیستم اینورتری است. با استفاده از این موتور برق می توانید برای روشنایی و کارهای روزانه استفاده کنید همچنین موتور برق برای کمپینگ بسیار مناسب بوده و کارایی بسیار بالایی را دارد. با استفاده از این موتور برق می توانید 10 لامپ صد واتی پنکه شارژ موبایل، لپ تاپ و دریل کوچک را راه اندازی کنید. از لحاظ خروحی این موتور برق یک خروجی 220 ولتی و یک خروجی 12 ولتی برای شارژ باطری را دارد.

مدل IG1000 ولتاژ (V) 220
فرکانس 50 Hz جریان اسمی (A) 3/75
توان اسمی (W) 1000 بالاترین جریان (A) 3/9
توان واقعی (W) 900 حجم موتور 53.5
تیپ موتور تک سیلندر هوا خنک 4 زمانه ظرفیت مخزن سوخت (L) 2/6
ابعاد (LxWxH) 460×250×395 سوخت بنزین بدون سرب
زمان مصرف مداوم (h) 5 وزن (Kg) 14
سیستم استارت هندلی تعداد فاز تک فاز

موتور برق کیپور KGE2500X

موتور برق 

موتور برق کیپور مدل KGE2500X با توان اسمی 2.2 کیلو وات یا به عبارتی 2000 وات می باشد. این موتور برق به صورت بدون کانوپی و صدا دار تولید شده است و دارای شاسی می باشد که به این دلیل وزن بالاتری نسبت به موتور برق های کیفی بدون صدا دارد. سیستم راه اندازی این دستگاه به صورت هندلی بوده و دارای سیستم تنظیم ولتاژ اتوماتیک است. با استفاده از این موتور برق می توانید برای روشنایی و کارهای روزانه استفاده کنید همچنین موتور برق برای مصارف منزل و باغی بسیار مناسب بوده و کارایی بسیار بالایی را دارد. با استفاده از این موتور برق می توانید 22 لامپ صد واتی پنکه شارژ موبایل، لپ تاپ، فرز ، پمپ آب ، بخاری برقی ، کولر آبی و دریل را راه اندازی کنید. از لحاظ خروحی این موتور برق دو خروجی 220 ولتی و یک خروجی 12 ولتی برای شارژ باطری را دارد.

مدل KGE2500X ولتاژ (V) 220
فرکانس 50 Hz جریان اسمی (A) 8/7
توان اسمی (KW) 2.2 بالاترین جریان (A) 9/2
توان واقعی (KW) 2 حجم موتور 196
تیپ موتور تک سیلندر هوا خنک 4 زمانه ظرفیت مخزن سوخت (L) 20
ابعاد (LxWxH) (mm) 590×430×430 سوخت بنزین بدون سرب
وزن (Kg) 43 تعداد فاز تک
سیستم استارت هندلی ظرفیت مخزن روغن (L) 0/6

موتور برق کیپور KGE2500E

موتور برق 

موتور برق کیپور مدل KGE2500E با توان اسمی 2.2 کیلو وات یا به عبارتی 2000 وات می باشد. این موتور برق به صورت بدون کانوپی و صدا دار تولید شده است و دارای شاسی می باشد که به این دلیل وزن بالاتری نسبت به موتور برق های کیفی بدون صدا دارد. سیستم راه اندازی این دستگاه به صورت هندلی و استارتی بوده، به همراه باطری ارائه شده و دارای سیستم تنظیم ولتاژ اتوماتیک است. با استفاده از این موتور برق می توانید برای روشنایی و کارهای روزانه استفاده کنید همچنین موتور برق برای مصارف منزل و باغی بسیار مناسب بوده و کارایی بسیار بالایی را دارد. با استفاده از این موتور برق می توانید 22 لامپ صد واتی پنکه شارژ موبایل، لپ تاپ، فرز ، پمپ آب ، بخاری برقی ، کولر آبی و دریل را راه اندازی کنید. از لحاظ خروحی این موتور برق دو خروجی 220 ولتی و یک خروجی 12 ولتی برای شارژ باطری را دارد.

مدل KGE2500E ولتاژ (V) 220
فرکانس 50 Hz جریان اسمی (A) 8/7
توان اسمی (KW) 2.2 بالاترین جریان (A) 9/2
توان واقعی (KW) 2 حجم موتور 196
تیپ موتور تک سیلندر هوا خنک 4 زمانه ظرفیت مخزن سوخت (L) 13/5
ابعاد (LxWxH) (mm) 590×445×450 سوخت بنزین بدون سرب
وزن (Kg) 52 تعداد فاز تک
سیستم استارت استارتی و هندلی ظرفیت مخزن روغن (L) 0/6
زمان مصرف مداوم (h) 9/5 سیستم احتراق شمع

موتور برق کیپور IG2000

موتور برق 

موتور برق کیپور مدل IG2000 با توان اسمی 2 کیلو وات یا به عبارتی 2000 وات می باشد. این موتور برق به صورت کیفی و بدون صدا تولید شده است که وزن بسیار کمتری نسبت به موتور برق های معمولی صدا دار را دارد. سیستم راه اندازی این دستگاه به صورت هندلی بوده و دارای سیستم تنظیم ولتاژ اتوماتیک و سیستم اینورتری است. با استفاده از این موتور برق می توانید برای روشنایی و کارهای روزانه استفاده کنید همچنین موتور برق برای کمپینگ ، منزل و باغ بسیار مناسب بوده و کارایی بسیار بالایی را دارد. با استفاده از این موتور برق می توانید 20 لامپ صد واتی پنکه شارژ موبایل، لپ تاپ، دریل ، فرز ، پمپ آب ، بخاری برقی ، کولر آبی را راه اندازی کنید. از لحاظ خروحی این موتور برق یک خروجی 220 ولتی و یک خروجی 12 ولتی برای شارژ باطری را دارد.

  • جزئیات موتور برق
مدل IG2000 ولتاژ (V) 220
فرکانس 50 Hz جریان اسمی (A) 6/3
توان اسمی (KW) 2 بالاترین جریان (A) 7
توان واقعی (KW) 1/6 حجم موتور 105/6
تیپ موتور تک سیلندر هوا خنک 4 زمانه ظرفیت مخزن سوخت (L) 3/7
ابعاد (LxWxH) (mm) 515×300×430 سوخت بنزین بدون سرب
سیستم استارت هندلی وزن (Kg) 22
زمان مصرف مداوم (h) 3 تعداد فاز تک

موتور برق کیپور IG2600

موتور برق کیپور 

موتور برق کیپور مدل IG2600 با توان اسمی 2.6 کیلو وات یا به عبارتی 2600 وات می باشد. این موتور برق به صورت کیفی و بدون صدا تولید شده است که وزن بسیار کمتری نسبت به موتور برق های معمولی صدا دار را دارد. سیستم راه اندازی این دستگاه به صورت هندلی بوده و دارای سیستم تنظیم ولتاژ اتوماتیک و سیستم اینورتری است. با استفاده از این موتور برق می توانید برای روشنایی و کارهای روزانه استفاده کنید همچنین موتور برق برای کمپینگ ، منزل ، باغ ، مطب های دندان پزشکی بسیار مناسب بوده و کارایی بسیار بالایی را دارد. با استفاده از این موتور برق می توانید 26 لامپ صد واتی پنکه شارژ موبایل، لپ تاپ، دریل ، فرز ، پمپ آب ، بخاری برقی ، لوازم مطب پزشکی ، سانترال ، کولر آبی را راه اندازی کنید. از لحاظ خروحی این موتور برق دو خروجی 220 ولتی و یک خروجی 12 ولتی برای شارژ باطری را دارد.

  • جزئیات موتور برق
مدل IG2600 ولتاژ (V) 220
فرکانس 50 Hz جریان اسمی (A) 9/6
توان اسمی (KW) 2.6 بالاترین جریان (A) 10
توان واقعی (KW) 2.3 حجم موتور 171
تیپ موتور تک سیلندر هوا خنک 4 زمانه ظرفیت مخزن سوخت (L) 5
ابعاد (LxWxH) (mm) 565×320×465 سوخت بنزین بدون سرب
سیستم استارت هندلی وزن (Kg) 29/5
زمان مصرف مداوم (h) 3 تعداد فاز تک

موتور برق کیپور IG3000

موتور برق 

موتور برق کیپور مدل IG3000 با توان اسمی 3 کیلو وات یا به عبارتی 3000 وات می باشد. این موتور برق به صورت کیفی و بدون صدا تولید شده است که وزن بسیار کمتری نسبت به موتور برق های معمولی صدا دار را دارد. سیستم راه اندازی این دستگاه به صورت هندلی بوده و دارای سیستم تنظیم ولتاژ اتوماتیک و سیستم اینورتری است. با استفاده از این موتور برق می توانید برای روشنایی و کارهای روزانه استفاده کنید همچنین موتور برق برای کمپینگ ، منزل ، باغ ، مطب های دندان پزشکی بسیار مناسب بوده و کارایی بسیار بالایی را دارد. با استفاده از این موتور برق می توانید 30 لامپ صد واتی پنکه شارژ موبایل، لپ تاپ، دریل ، فرز ، پمپ آب ، بخاری برقی ، لوازم مطب پزشکی ، سانترال ، کولر آبی را راه اندازی کنید. از لحاظ خروحی این موتور برق دو خروجی 220 ولتی و یک خروجی 12 ولتی برای شارژ باطری را دارد.

مدل IG3000 ولتاژ (V) 220
فرکانس 50 Hz جریان اسمی (A) 11/6
توان اسمی (KW) 3 بالاترین جریان (A) 12
توان واقعی (KW) 2.8 حجم موتور 196
تیپ موتور تک سیلندر هوا خنک 4 زمانه ظرفیت مخزن سوخت (L) 13
ابعاد (LxWxH) (mm) 684×440×505 سوخت بنزین بدون سرب
سیستم استارت استارتی و هندلی وزن (Kg) 57
زمان مصرف مداوم (h) 7 تعداد فاز تک

موتور برق کیپور IG3000E

موتور برق 

موتور برق کیپور مدل IG3000E با توان اسمی 3 کیلو وات یا به عبارتی 3000 وات می باشد. این موتور برق به صورت بدون کانوپی و صدا دار تولید شده است و دارای شاسی می باشد که به این دلیل وزن بالاتری نسبت به موتور برق های کیفی بدون صدا دارد ولی چوت از تکنولوژی اینورتر در ساخت موتور استفاده شده از لحاظ وزن خیلی سنگین نمی باشد. سیستم راه اندازی این دستگاه به صورت هندلی ارائه شده ، دارای سیستم تنظیم ولتاژ اتوماتیک و به صورت اینورتری تولید شده است. با استفاده از این موتور برق می توانید برای روشنایی و کارهای روزانه استفاده کنید همچنین موتور برق برای مصارف منزل و باغی بسیار مناسب بوده و کارایی بسیار بالایی را دارد. با استفاده از این موتور برق می توانید 22 لامپ صد واتی پنکه شارژ موبایل، لپ تاپ، فرز ، پمپ آب ، بخاری برقی ، کولر آبی و دریل را راه اندازی کنید. از لحاظ خروحی این موتور برق دو خروجی 220 ولتی و یک خروجی 12 ولتی برای شارژ باطری را دارد.

  • جزئیات موتور برق
مدل IG3000E ولتاژ (V) 220
فرکانس 50 Hz جریان اسمی (A) 11/7
توان اسمی (KW) 3 بالاترین جریان (A) 12/2
توان واقعی (KW) 2.8 حجم موتور 196
تیپ موتور تک سیلندر هوا خنک 4 زمانه ظرفیت مخزن سوخت (L) 9/4
ابعاد (LxWxH) (mm) 510×430×470 سوخت بنزین بدون سرب
سیستم استارت استارتی و هندلی وزن (Kg) 40
زمان مصرف مداوم (h) 5 تعداد فاز تک

موتور برق کیپور IG4300

kipor7 

موتور برق کیپور مدل IG4300 با توان اسمی 4.3 کیلو وات یا به عبارتی 4300 وات می باشد. این موتور برق به صورت کیفی و بدون صدا تولید شده است که وزن بسیار کمتری نسبت به موتور برق های معمولی صدا دار را دارد. سیستم راه اندازی این دستگاه به صورت هندلی بوده و دارای سیستم تنظیم ولتاژ اتوماتیک و سیستم اینورتری است. با استفاده از این موتور برق می توانید برای روشنایی و کارهای روزانه استفاده کنید همچنین موتور برق برای کمپینگ ، منزل ، باغ ، مطب های دندان پزشکی بسیار مناسب بوده و کارایی بسیار بالایی را دارد. با استفاده از این موتور برق می توانید 43 لامپ صد واتی پنکه شارژ موبایل، لپ تاپ، دریل ، فرز ، پمپ آب ، کولر گازی شانزده هزار ، بخاری برقی ، لوازم مطب پزشکی ، سانترال ، کولر آبی را راه اندازی کنید. از لحاظ خروجی این موتور برق سه خروجی 220 ولتی و یک خروجی 12 ولتی برای شارژ باطری را دارد.

  • جزئیات موتور برق
مدل IG4300 ولتاژ (V) 220
فرکانس 50 Hz جریان اسمی (A) 16/5
توان اسمی (KW) 4.3 بالاترین جریان (A) 17
توان واقعی (KW) 4 حجم موتور 277
تیپ موتور تک سیلندر هوا خنک 4 زمانه ظرفیت مخزن سوخت (L) 3.4
ابعاد (LxWxH) (mm) 784×469×568 سوخت بنزین بدون سرب
سیستم استارت استارتی و هندلی وزن (Kg) 75
زمان مصرف مداوم (h) 13 تعداد فاز تک

موتور برق کیپور IG6000

kipor7 

موتور برق کیپور مدل IG6000 با توان اسمی 6 کیلو وات یا به عبارتی 6000 وات می باشد. این موتور برق به صورت کیفی و بدون صدا تولید شده است که وزن بسیار کمتری نسبت به موتور برق های معمولی صدا دار را دارد. سیستم راه اندازی این دستگاه به صورت هندلی و استارتی بوده و دارای سیستم تنظیم ولتاژ اتوماتیک و سیستم اینورتری است. با استفاده از این موتور برق می توانید برای روشنایی و کارهای روزانه استفاده کنید همچنین موتور برق برای کمپینگ ، منزل ، باغ ، مطب های دندان پزشکی ، مغازه ها و کارگاهها بسیار مناسب بوده و کارایی بسیار بالایی را دارد. با استفاده از این موتور برق می توانید 60 لامپ صد واتی پنکه شارژ موبایل، لپ تاپ، دریل ، فرز ، پمپ آب ، کولر گازی بیست و چهار هزار ، بخاری برقی ، دستگاه جوش ، برق اضطراری مغازه ها، لوازم مطب پزشکی ، سانترال ، کولر آبی را راه اندازی کنید. از لحاظ خروحی این موتور برق سه خروجی 220 ولتی و یک خروجی 12 ولتی برای شارژ باطری را دارد.

  • جزئیات موتور برق
مدل IG6000 ولتاژ (V) 220
فرکانس 50 Hz جریان اسمی (A) 22/9
توان اسمی (KW) 6 بالاترین جریان (A) 23/9
توان واقعی (KW) 5/5 حجم موتور 389
تیپ موتور تک سیلندر هوا خنک 4 زمانه ظرفیت مخزن سوخت (L) 22
ابعاد (LxWxH) (mm) 802×495×624 سوخت بنزین بدون سرب
سیستم استارت استارتی و هندلی وزن (Kg) 96/5
زمان مصرف مداوم (h) 6 تعداد فاز تک

موتور برق کیپور KGE6500E

موتور برق 

موتور برق کیپور مدل KGE6500E با توان اسمی 5.5 کیلو وات یا به عبارتی 5500 وات می باشد. این موتور برق به صورت بدون کانوپی و صدا دار تولید شده است و دارای شاسی می باشد که به این دلیل وزن بالاتری نسبت به موتور برق های کیفی بدون صدا دارد. سیستم راه اندازی این دستگاه به صورت هندلی و استارتی بوده، به همراه باطری ارائه شده و دارای سیستم تنظیم ولتاژ اتوماتیک است. با استفاده از این موتور برق می توانید برای روشنایی، کارهای روزانه و کارگاهی استفاده کنید همچنین موتور برق برای مصارف منزل ، باغی ، کارگاهی و صنعتی بسیار مناسب بوده و کارایی بسیار بالایی را دارد. با استفاده از این موتور برق می توانید 55 لامپ صد واتی پنکه شارژ موبایل، لپ تاپ، فرز ، پمپ آب ، بخاری برقی ، کولر گازی ، دستگاه جوش، کولر آبی و دریل را راه اندازی کنید. از لحاظ خروجی این موتور برق دو خروجی 220 ولتی و یک خروجی 12 ولتی برای شارژ باطری را دارد.

  • جزئیات موتور برق
مدل KGE6500E ولتاژ (V) 380
فرکانس 50 Hz جریان اسمی (A) 21/7
توان اسمی (KW) 5/5 بالاترین جریان (A) 22/9
توان واقعی (KW) 5 حجم موتور 389
تیپ موتور تک سیلندر هوا خنک 4 زمانه ظرفیت مخزن سوخت (L) 25
ابعاد (LxWxH) (mm) 684×440×505 سوخت بنزین بدون سرب
سیستم استارت استارتی و هندلی تعداد فاز تک
زمان مصرف مداوم (h) 7 وزن (Kg) 90

موتور برق کیپور KGE6500X

موتور برق کیپور 

موتور برق کیپور مدل KGE6500X با توان اسمی 5.5 کیلو وات یا به عبارتی 5500 وات می باشد. این موتور برق به صورت بدون کانوپی و صدا دار تولید شده است و دارای شاسی می باشد که به این دلیل وزن بالاتری نسبت به موتور برق های کیفی بدون صدا دارد. سیستم راه اندازی این دستگاه به صورت هندلی بوده و دارای سیستم تنظیم ولتاژ اتوماتیک است. با استفاده از این موتور برق می توانید برای روشنایی، کارهای روزانه و کارگاهی استفاده کنید همچنین موتور برق برای مصارف منزل ، باغی ، کارگاهی و صنعتی بسیار مناسب بوده و کارایی بسیار بالایی را دارد. با استفاده از این موتور برق می توانید 55 لامپ صد واتی پنکه شارژ موبایل، لپ تاپ، فرز ، پمپ آب ، بخاری برقی ، ، کولر گازی ، دستگاه جوش، کولر آبی و دریل را راه اندازی کنید. از لحاظ خروحی این موتور برق دو خروجی 220 ولتی و یک خروجی 12 ولتی برای شارژ باطری را دارد.

  • جزئیات موتور برق
مدل KGE6500X ولتاژ (V) 380
فرکانس 50 Hz جریان اسمی (A) 21/7
توان اسمی (KW) 5/5 بالاترین جریان (A) 22/9
توان واقعی (KW) 5 حجم موتور 389
تیپ موتور تک سیلندر هوا خنک 4 زمانه ظرفیت مخزن سوخت (L) 30
ابعاد (LxWxH) (mm) 684×440×505 سوخت بنزین بدون سرب
سیستم استارت هندلی تعداد فاز تک
زمان مصرف مداوم (h) 10 وزن (Kg) 108

موتور برق کیپور KGE12E

موتور برق 

موتور برق کیپور مدل KGE12E با توان اسمی 7 کیلو وات یا به عبارتی 7000 وات می باشد. این موتور برق به صورت بدون کانوپی و صدا دار تولید شده است و دارای شاسی می باشد که به این دلیل وزن بالاتری نسبت به موتور برق های کیفی بدون صدا دارد. سیستم راه اندازی این دستگاه به صورت هندلی و استارتی بوده، به همراه باطری ارائه شده و دارای سیستم تنظیم ولتاژ اتوماتیک است. با استفاده از این موتور برق می توانید برای کارهای باغی ، صنعتی ، برق اضطراری و کارگاهی استفاده کنید همچنین موتور برق برای مصارف منزل ، باغی ، کارگاهی و صنعتی بسیار مناسب بوده و کارایی بسیار بالایی را دارد. با استفاده از این موتور برق می توانید 70 لامپ صد واتی پنکه شارژ موبایل، لپ تاپ، فرز ، پمپ آب ، بخاری برقی ، دستگاه جوش ، کولر گازی ، الکتروموتور بالابر ، دستگاه جوش، کولر آبی و دریل را راه اندازی کنید. از لحاظ خروجی این موتور برق سه خروجی 220 ولتی و یک خروجی 12 ولتی برای شارژ باطری را دارد.

  • جزئیات موتور برق
مدل KGE12E ولتاژ (V) 120,220
فرکانس 50 Hz جریان اسمی (A) 36
توان اسمی (KW) 7/6 بالاترین جریان (A) 39
توان واقعی (KW) 7 حجم موتور 688
تیپ موتور دو سیلندر هوا خنک 4 زمانه ظرفیت مخزن سوخت (L) 25
ابعاد (LxWxH) (mm) 910×600×760 سوخت بنزین بدون سرب
سیستم استارت استارتی و هندلی تعداد فاز تک
زمان مصرف مداوم (h) 5 وزن (Kg) 161

موتور برق کیپور KGE12E3

موتور برق بنزینی کیپور 

موتور برق کیپور مدل KGE12E3 با توان اسمی 9 کیلو وات یا به عبارتی 9000 وات می باشد. این موتور برق به صورت بدون کانوپی و صدا دار تولید شده است و دارای شاسی می باشد که به این دلیل وزن بالاتری نسبت به موتور برق های کیفی بدون صدا دارد. سیستم راه اندازی این دستگاه به صورت هندلی و استارتی بوده، به همراه باطری ارائه شده و دارای سیستم تنظیم ولتاژ اتوماتیک است. این موتور برق خروجی برق سه فاز دارد و برای کارهای صنعتی که نیاز به ولتاژ 380 ولت دارند مورد استفاده قرار می گیرد، با استفاده از این موتور برق می توانید برق خطوط تولید کارخانه ها ، یخچال های صنعتی ، الکتروموتور های سه فاز و دستگاه جوش 3 فاز را مورد استفاده قرار دهید، از لحاظ خروجی دستگاه نیز دارای 3 خروجی صنعتی 380 ولتی می باشد.

مدل KGE12E3 ولتاژ (V) 120,220
فرکانس 50 Hz جریان اسمی (A) 13/7
توان اسمی (KW) 9 بالاترین جریان (A) 14/6
توان واقعی (KW) 9.5 حجم موتور 688
تیپ موتور دو سیلندر هوا خنک 4 زمانه ظرفیت مخزن سوخت (L) 25
ابعاد (LxWxH) (mm) 910×600×760 سوخت بنزین بدون سرب
سیستم استارت استارتی و هندلی تعداد فاز سه
زمان مصرف مداوم (h) 4 وزن (Kg) 182