الکتروموتور کولری


جامکو صنعت تامین کننده انواع الکتروموتور کولری ، پمپ کولری با توان های مختلف که این الکتروموتورها ساخت شرکت موتوژن و یا کشور چین است را به مشتریان عرضه می کند.

الکتروموتور کولری

الکتروموتور کولری خازن دار الکتروژن
الکتروموتور کولری فاز_شکسته الکتروژن
الکتروموتور کولری پرتابل الکتروژن
الکترو موتور کولری دو سرعته اسپلیت فاز-دو سرعته خازن استارت موتوژن
الکتروموتور تک فاز پمپ سیرکولاتور موتوژن
الکتروموتور تیپ 1-8 اسب بخار موتوژن
الکتروموتور دو سرعته خازن دائم خازن راه انداز موتوژن

 

 

نوع فریم الکتروموتور کولری :

مطابق استاندارد آمریکایی NEMA-MG1 Part4 - (National Elctrical Manufacturers Association)

نوع فریم الکتروموتورهای کولری موتوژن  سایز 56 بوده و تماماً فولادی می باشد. جهت جلوگیری از خوردگی در محیط شدیداً رطوبی داخل کولر با لایه ای از رنگ رزین پلی استر که به صورت بی رنگ پوشش داده شده است.

نوع شفت الکتروموتور کولری:

شفت موتورهای کولری با یک سر خروجی تولید می گردند. ابعاد نهایی شفتها با تلرانس های بسیار دقیق با دستگاههای تمام اتوماتیک تولید شده و با لایه سیاه رنگ بسیار مقاوم رطوبت پوشش داده می شوند.

نوع روتور الکتروموتور کولری:

روتورها از نوع قفس سنجابی و با آلومینیوم خالص دایکاست شده و توسط ماشین آلات خودکار به طور دقیق ماشین کاری می گردند. کلید گریز از مرکز مخصوص، روی شفت و داخل الکتروموتور تعبیه شده است.

درپوش الکتروموتور کولری:

درپوشهای الکتروموتورهای کولری از آلیاژ آلومینیوم به روش ریخته گری دایکاست تولید شده و سوییچ مخصوص (ترمینال) روی درپوش عقب الکتروموتور سوار می گردد. محل نصب سیم ارت نیز در روی درپوش عقب و با علامت ارت مشخص شده است.

خنک کاری الکتروموتور کولری:

مطابق استاندارد NEMA-MG1 Part 6 شیوه خنک کاری با پره های روتور می باشد. با چرخش روتور هوا از کانال درپوشهای الکتروموتور به داخل مکیده شده و از سوراخهای فریم به بیرون هدایت می گردد.

روغن کاری الکتروموتور کولری:

الکتروموتورهای کولری موتوژن به گونه ای طراحی گردیده اند که احتیاجی به روغن کاری مجدد نداشته و روانکار از انباره مخصوص در داخل درپوشها به طور خودکار ما بین شفت و یاتاقانها جریان می یابد.

درجه حفاظت الکتروموتور کولری:

مطابق استاندارد NEMA-MG1 Part 5 و معادل آن IEC 34-5 درجه محافظت این الکتروموتورها IP22 می باشد. این بدین معناست که این الکتروموتورها در مقابل اجسام صلب با قطر بیش از 12 میلی متر و چکه های قطرات آب از بالای الکتروموتور ماکزیمم با 15 درجه زاویه از حالت عمودی حفاظت شده اند.

 

 2الکتروموتور کولری