دیزل ژنراتور ولوو پنتا مدل VOLVO PENTA TD520GE

 

VOLVO PENTA TD520GE

 

شرکت جاوید اطلس مانا صنعت وارد کننده دیزل ژنراتور ولوو VOLVO PENTA از توان 94 کاوا الی 700 کاوا بصورت کوپله فابریک اروپایی و هم بصورت دیزل تک آماده خدمت رسانی به صنایع جمهوری اسلامی ایران و توسعه زیر ساختی صنایع کشور می باشد و با فراهم نمودن پیش زمینه تولید رضایت مشتریان خود (بیمارستان ها ، پروژه های ساختمانی ، معدن ها ، کارخانجات ، صنعت ، پتروشیمی و نفت و گاز) را فراهم آورد.

شرکت جاوید اطلس مانا صنعت هدف خود را تعهد به مشتری و رضایت مشتری قرار داده است و در همین راستا دستگاه های دیزل ژنراتور ارائه شده وسط اين شرکت دارای يک سال يا 1400ساعت کاري گارانتی و همچنین 12 ماه گارانتی برای ژنراتور می باشد و نیز این شرکت برای دیزل ژنراتور های فوق تا 17سال خدمات پس از فروش به مشتری ارائه می دهد .

آموزش اپراتور دستگاه توسط کارشناسان مجرب فنی در هنگام نصب دستگاه – طراحی فنداسیون مربوط به دستگاه با نقشه کوپله کننده و خروجی و ورودی هوا – ارسال کتاب آموزشی همراه دستگاه و ارائه باطری همراه موتور به صورت رایگان نیز بخشی از خدمات این شرکت هنگاه ارائه دستگاه می باشد.

دیزل ژنراتور ولوو Volvo Penta مفتخریم تنها شرکتی هستیم که می توانیم دیزل ژنراتور DIESEL GENERATOR را بر اساس تکنولوژی شرکت سازنده دیزل کوپله کنیم .

مدلTAD520GE
قدرت اولیه HP 105
قدرت اولیه kWm 77
قدرت اولیه kWe 70
قدرت اولیه kVa 88
قدرت آماده به کار HP 116
قدرت آماده به کار kWm 85
قدرت آماده به کار kWe 77
قدرت آماده به کار kVa 97

 

دانلود کاتالوگ دیزل ژنراتور ولوو پنتا مدل VOLVO PENTA TAD520GE  download

برگشت به صفحه دیزل ژنراتور ولوو