دیزل ژنراتور ولوو پنتا مدل VOLVO PENTA TAD940GE

 

TAD940GE

 

شرکت جاوید اطلس مانا صنعت وارد کننده دیزل ژنراتور ولوو VOLVO PENTA از توان 94 کاوا الی 700 کاوا بصورت کوپله فابریک اروپایی و هم بصورت دیزل تک آماده خدمت رسانی به صنایع جمهوری اسلامی ایران و توسعه زیر ساختی صنایع کشور می باشد و با فراهم نمودن پیش زمینه تولید رضایت مشتریان خود (بیمارستان ها ، پروژه های ساختمانی ، معدن ها ، کارخانجات ، صنعت ، پتروشیمی و نفت و گاز) را فراهم آورد.

شرکت جاوید اطلس مانا صنعت هدف خود را تعهد به مشتری و رضایت مشتری قرار داده است و در همین راستا دستگاه های دیزل ژنراتور ارائه شده وسط اين شرکت دارای يک سال يا 1400ساعت کاري گارانتی و همچنین 12 ماه گارانتی برای ژنراتور می باشد و نیز این شرکت برای دیزل ژنراتور های فوق تا 17سال خدمات پس از فروش به مشتری ارائه می دهد .

آموزش اپراتور دستگاه توسط کارشناسان مجرب فنی در هنگام نصب دستگاه – طراحی فنداسیون مربوط به دستگاه با نقشه کوپله کننده و خروجی و ورودی هوا – ارسال کتاب آموزشی همراه دستگاه و ارائه باطری همراه موتور به صورت رایگان نیز بخشی از خدمات این شرکت هنگاه ارائه دستگاه می باشد.

دیزل ژنراتور ولوو Volvo Penta مفتخریم تنها شرکتی هستیم که می توانیم دیزل ژنراتور DIESEL GENERATOR را بر اساس تکنولوژی شرکت سازنده دیزل کوپله کنیم .

مدلTAD940GE
قدرت اولیه HP 377
قدرت اولیه kWm 248
قدرت اولیه kWe 228
قدرت اولیه kVa 285
قدرت آماده به کار HP 371
قدرت آماده به کار kWm 273
قدرت آماده به کار kWe 251
قدرت آماده به کار kVa 314

 

دانلود کاتالوگ دیزل ژنراتور ولوو پنتا مدل VOLVO PENTA TAD940GE  download

برگشت به صفحه دیزل ژنراتور ولوو