موتور برق چینی / قیمت موتور برق چینی


در این مقاله قصد داریم به کیفیت موتور برق های موجود در بازار بپردازیم. بسیاری از افرادی که برای اولین بار قصد خرید موتور برق را دارند با انبوهی از برند های متفاوت موتور برق روبرو می شوند که در بازار وجود دارد، به عبارتی ساده تر دچار سردرگمی می شوند که کدام بندها مارک اصلی، یا کدام موتور برق های چینی دارای کیفیت بالاتری می باشد، چرا که هر یک از مغازه داران صرفاً موتور برقی را که موجود دارند را تبلیغ کرده و در صدد تخریب موتور برق ها با برند های دیگر بر می آیند، جامکو صنعت با تجربه چندین ساله در زمینه ی واردات ، تامین و پخش موتور برق های متفاوت بر آن است که شما را در انتخاب موتور برق مناسب یاری نماید.

از نظر کشور سازنده ی دستگاه موتور برق چینی، موتور برق ها به 4 دسته ی موتور برق چینی ، موتور برق اروپایی، موتور برق تحت لیسانس و موتور برق ژاپنی دسته بندی می شوند.

موتور برق چینی درجه یک

بسیاری از مشتریان ما سوال می کنند که بهترین برند موتور برق چینی کدام مارک می باشد، بهترین موتور برق های چینی در سوخت بنزینی عبارتند از موتور برق جیانگ دانگ، موتور برق لانسین، موتور برق واکسون، موتور برق راتو می باشند اما بهترین موتور برق با سوخت دیزل می توان به موتور برق کیپور، موتور برق کوپ، موتور برق کاما اورجینال اشاره نمود.

موتور برق ژاپنی

موتور برق ژاپنی ساخت کشور ژاپن می باشند که این نوع موتور برق دارای کیفیت بسیار بالایی می باشند، طبیعتا با توجه به ساخت ژاپن بودن این موتور برق ها قیمت تمام شده ی دستگاهها بالا می باشد، اصولاً این موتور برق ها رو شرکت دولتی ، خصوصی و ارگانهای دولتی خریداری می نمایند. از برند های معروفی که در زمینه ی موتور برق های ژاپنی وجود دارد، موتور برق هوندا، موتور برق هوندا المکس و موتور برق روبین می توانیم اشاره کنیم، البته نمونه های مختلفی تحت عنوان های متفاوت هوندا در بازار موجود می باشد که این موتور برق ها صرفاً از برند هوندا استفاده می کننده و به اسم ژاپنی به فروش می رسد و در اصل هیچ ارتباطی به هوندای ژاپن ندارند.

موتور برق اروپایی

موتور برق های اروپایی نمونه ی دیگری از موتور برق های با کیفیت می باشند، اما باید یادر آور شویم که این نوع از موتور برق ها به علت قیمت بالا چندان مورد استقبال متقاضیان داخلی قرار نگرفته اند، به عنوان مثال موتور برق کامینز یا موتور رئال پاور، موتور برق پاورمیت... از این دست موتور برق هایی هستند که در اروپا تولید شده و نمونه ی چینی ندارند.

موتور برق


موتور برق های تحت لیسانس

موتور برق های تحت لیسانس نمونه دیگری از موتور برق های موجود در بازار می باشد،لازم به ذکر است که در بازار موتور برق های متفاوتی وجود دارد که تحت عناوین متفاوت به کشور های صاحب تکنولوژی ارتباط می دهند، جامکو صنعت با تجربه چند ساله چندی از موتور برق تحت لیسانس با کیفیت را خدمت شما ارائه می نماید که شما مشتری گرامی از این موتور برق ها انتخاب نمایید، موتور برق کیپور، موتور برق بنزینی و دیزلی کیپور تحت لیسانس کانادا می باشد، موتور برق کیپور در شاخه ی بنزینی انواع متفاوت موتور برق با توان ها و سایز های متفاوتی را دارا می باشد که پایینترین توان 700 وات و به صورت کیفی و بالاترین توان 9 کیلو وات می باشد، در شاخه ی دیزلی موتور برق کیپور از توان 2 کیلو وات تا توان 120 کیلو وات را تولید نموده، لازم به ذکر است که موتور برق کیپور در سوخت دیزلی پر فروشترین و با کیفیترین موتور برق موجود در بازار ایران می باشد. نوع دیگری از موتور برق های تحت ایسانس موتور برق راتو می باشد، این موتور برق ها تحت لیسانس استرالیا و ساخت چین هستند، از لحاظ توان موتور برق راتو شامل قدرتهای 1 تا 10 کیلو وات می باشد، همچنین سوخت این نوع از موتور برق بنزینی می باشد. 

 

power-generator-3