کاروان مسافرتی


کاروان مسافرتیفروش کاروان مسافرتی - قیمت کاروان مسافرتی - کاروان تک محور - کاروان مسافرتی کششی - کاروان مسافرتی یدک کش - کاروان مسافرتی خودرو - کاروان مسافرت فروشی - کاروان مسافرتی ایرانی - فروش کاروان مسافرتی - ساخت کاروان مسافرتی - قیمت کاروان مسافرتی - قیمت انواع کاروان مسافرتی - قیمت کانکس کاروان مسافرتی


 

 aravan header 1

کاروان‌های مسافرتی به‌سختی اجازه‌ی ورود به ایران را می‌گیرند. تردد ماشین‌های خانه به دوش در کشور ما چندان مرسوم نبوده و ورود مدل‌های خارجی آن از مرزهای ایران معمولا با دشواری همراه است. گردشگران خارجی شاید تا کنون تنها کسانی بوده‌اند که اجازه‌ ی استفاده از این ماشین‌های "کَمپِر» را در ایران داشته‌اند.

کاروان‌های مسافرتی، خانه‌ها یا هتل‌هایی روی چرخ هستند که سبکی از سفر را در دنیا به جریان انداخته‌اند و جای خالی اقامتگاه‌های را در مسیرهای پَرت و بدون امکانات، پر می‌کنند. در بسیاری از کشورها سفر با این کاروان‌ها که تمام وسایل یک خانه‌ی کوچک را دارند، امری کاملا رایج است، به‌طوری که کمپانی‌هایی برای اجاره دادن این نوع اتومبیل‌ها به گردشگران وجود دارند و مناطقی را برای استقرار کاروان‌ها و کمپینگ‌ها اختصاص داده‌اند.

کاروان‌ها فقط مخصوص گردشگرانی نیستند که تمایل دارند، ‌ارزان سفر کنند، بلکه ماجراجویان مرفه نیز هوادار "موبیل هوم‌"هایی هستند که صنعت آن روبه پیشرفت است و قیمت‌های میلیاردی هم دارد.


مشخصات

دارای ترمز مستقل و ترمز دستی
اکسل ژامبونی خارجی
شاسی ساخت شرکت با فولاد ST52
پوشش بدنه از بیرون کامپوزیت
پوشش از داخل و تمامی کمد ها و کابینت ها تخته چند لایه خارجی
عایق بین دو لایه پلی اتیلن و پلیورتان
طول اتاق 4 متر
عرض اتاق 2 متر
ارتفاع 2 متر

تجهیزات موجود

باطری 100 آمپری
مخزن آب
پمپ آب اتوماتیک
آبگرمکن گازی
توالت پرتابل 20 لیتری
روشویی
دوش
سینک
آبچکان
اجاق گاز 2 شعله
کمد و کابینت
مبل تخت خواب شو برای 4 نفر
لاستیک زاپاس
جک هیدرولیک
2عدد کپسول گاز 5 کیلویی
هواکش سقفی

آپشن های سفارشی

موتور برق
شارژر اتوماتیک 220 ولتی
اینورتور 1500 وات
تلویزیون Full HD
بخاری درجا آلمانی
مخزن فاضلاب 70 لیتری
یخچال و فریزر 100 لیتری 12 ولت و 220ولت اتوماتیک
کنترل شارژر اتوماتیک
جای خواب اضافی برای 2نفر
سایه بان 3متری