پمپ کفکش S32-AX اسپیکو


spico-S32-AX.jpg

کف کش های اسپیکو S32-AX مخصوص پمپاژ آب صاف

کف کش های S32-AX اسپیـکــو برای تخلیه آب در ساختمان هـا منابع آب و آب های زائد ، آب های صنعتی، گلخانه ها، مزارع باغات، استخر و تخلیه چاه هایی که از آبهای زائد باران پر شده باشد بکار گرفته میشود.
پمپهای مدل S32-AX با دهانه خروجی ۲ اینچ و با توجـــه به نوســـانات برق شبکـه با ولتـاژ 380 ولت سـه فـاز و بـا 10% نوسـان طراحـی شده است.
کلیه قسمتهای پمپ و پروانـه از آلمینیـوم بـا آلیـاژ مخصوص و شفت و کلیه پیچهای متعلقـه از فـولاد مخصوص زنگ نـزن (استنلس استیل) ساختـه شده است که مقاومت پمپهای کفکش اسپیکـو را در مقابل خوردگی چندیـن برابـرافزایش میدهد.
تـوجـه: کلیه قسمتهای پمپ و پروانه و بدنه پمپ S32-AX از چدن داکتیل و کلیه پیچها و شفت متعلقه از فولاد مخصوص زنگ نزن (استنلس استیل) ساخته شده است.
پس از ساخت و آزمایش نهایی کلیه قسمتهای آلمینیومی پمپهای اسپیکـو قبل ازرنگ در حوضچه های مخصوص اسیدکاری شده تا در مقابل خوردگی نمکهای محلول در آب مقاومت زیادی داشته باشد.
تـوجـه: کلیه قسمتهـای چدنـی پمپ S32-AX قبل از رنگ، با پوششی توسط رنگ مخصوص اپوکسی زیرسـازی شده تا در مقابل زنگ زدگی مقاومت بیشتری داشته باشد.
الکتروموتورپمپهای اسپیکـو از روتوراستاتور و سیم پیچی استانداردی به همراه اورلودحرارتی که در محفظهای مخصوص مملو از روغن غیرسمی برای خنک کردن بهتر قرار دارد تشکیل شده است.
در طراحی پمپ اسپیکو برای کیفیت بهتر و مطمئن تر و بالا بردن عمر سیلهـای مکانیکـی محفظه ای مملو از روغن غیرسمی مخصوص بین پمپ و الکتروموتــور در نظر گرفتــه شـده اسـت کـه توسـط یک جفت سیل مکانیکی مخصوص و دو عدد کاسه نمد روغن کاملا آب بندی میشود.
کلیه تولیدات اسپیکو دارای یک سریال مشخص می باشند که شماره شناسایی پمپ شمـا محسوب می گردد که بر روی بدنه حکاکی شده است.
در صورتیکه برای محافظت پمپ از سیستمهای کنترل ساخته شده در اسپیکو استفاده شـود ، پمـــــپ مربوطـــه شش ماه طبق شرایط منـــدرج در ضمانتنامــه گارانتی بوده و ۵ سال خدمـات پس از فـروش آن ضمانت می گردد.

کلیه قطعات ریخته گری شده توسط متخصصین آلیاژ سازی شده تا مک و سوسه در قطعات وجود نداشته باشد، با این وجود شرکت اسپیکو کلیه قطعات حساس ریخته گری شده خود را توسـط رزین مخصوص، نشتی گیری می نماید تا بدینوسیله درصد نفوذ آب به داخل الکترو موتور به صفر برسد.
استفاده از سیلهای مکانیکی ضدسایش (سیلیکون کارباید) با کیفیت مناسب که عمر پمپ را بالا برده است.
استفاده از شفت و پیچهای استیل که مقاومت زیادی در مقابل زنگزدگی و خوردگی دارند.
استفاده از رتور و استاتور ایتالیایی ساخت شرکت METRA S.P.A با سیم پیچی مخصوص همراه با اورلود حرارتی آلمانی شرکت Thermic در مدلهای تکفاز و همچنین استفاده از خازنهای ایتالیایی ساخت شرکت Ducati.S.P.A و سیلهای مکانیکی  ایتالیایی ساخت شرکت Umbra.S.P.A و همچنین واشرهای لرزه گیری ایتالیایی ساخت شرکت Filtomatic.S.P.A  و بلبرینگهای ژاپنی ساخت شرکت Nachi کیفیت پمپهای تولیدی اسپیکو را با توجه به ساختار ولتاژ ایران با کیفیت فوق العاده برتر و همگام با استاندارد اروپایی به مصرف کنندگان عرضه می کند.
در طراحی  پمپهای اسپیکو  برای کیفیت بهتر و مطمئن تر و بالابردن عمر سیلهای مکانیکــی محفظــه ای مملو از روغــن مخصـوص بیــن پمپ و الکتـروموتـور درنظـر گرفتـه شـده است کـه توسط ۲عـــدد سیل مکانیکی مخصوص و ۲ عدد کاسه نمد روغن کاملاً آب بندی می شودکه شرایط نفوذ پذیری آب به داخل پمپ را به صفر می رساند و امکان بازدید روغن داخل آن توسط پیچ آلن نمره ۸ در بغل و پایین پمپ امکان پذیر است.
کلیه پمپهای  اسپیکو دارای یک سریال مشخص می باشند که شماره شناسایی پمپ محسوب می گردد که بر روی بدنه حکاکی شده است.
کلیه تولیدات شرکت اسپیکو با توجه به شرایط مندرج در کارت ضمانت همراه ، به مدت 6 ماه تمام از تاریخ فاکتور و یا یک سال از تاریخ ساخت گارانتی می گردد.
خصوصیات پمپ کف کش S32-AX :
استفاده از چدن داکتیل در ساخت قطعات اصلی و بدنه و پمپ و پروانه
استفاده از آلیاژ استنلس استیل برای شفت و کلیه پیچهای متعلقه
استفاده از سیل سیلیکون کارباید ( ضد سایش )
مجهز به سیستم کنترل حرارتی « Thermo Guard »
استفاده از زیرسازی با رنگ اپوکسی ( رنگ مخصوص بدنه کشتی ) برای جلوگیری از زنگ زدگی
اورلود در پمپ
S32-AX
کلیه قسمتهـای چدنـی پمپ S32-AX قبل از رنگ، با پوششی توسط رنگ مخصوص اپوکسی زیرسـازی شده تا در مقابل زنگ زدگی مقاومت بیشتری داشته باشد.
در پمپ S32-AX که برای ایرواشرها طراحی شده است برای جلوگیری از سوختن احتمالی سه عدد اورلود (Thermo Guard) در پایین سه فازسیم بصورت سری قرار گرفته است که نهایتا سیمهای خروجی این کنترل حرارتی می تواند در مسیر بوبین کنتاکتور فرمان اصلی پمپ قرار گیرد تا در صورت وجود هر گونه مشکل از سوختن پمپ جلوگیری کند.

 

 

 

 

spico-relation.gif